en_ENEnglish

inmetala.lt

InMetala paslaugos

Išsirinkite reikalingą įrangą

Vielos gaminiai pramonei

lankstymas

Kvalifikuotos gamybos komandos ir naujausios įrangos dėka galime pasiūlyti platų vielos gaminių asortimentą. Naudojame robotizuotą 3D vielos ir vamzdžių lankstymo įrangą bei aukščiausios kokybės medžiagas, iš kurių…

Vielos gaminiai prekybinei Įrangai

įranga

Kvalifikuotos gamybos komandos ir naujausios robotizuotos įrangos dėka galime pasiūlyti platų prekybinės įrangos priedų asortimentą. Naudodami 3D vielos lankstymo įrangą ir aukščiausios kokybės medžiagas gaminame…

Vielos gaminiai saugiam sandėliavimui

Sandėliavimui

Kvalifikuotos gamybos komandos ir naujausios robotizuotos įrangos dėka galime pasiūlyti platų sandėliuose naudojamos įrangos iš vielos asortimentą. Gaminame sandėliuose naudojamą įrangą tokią, kaip vielinės…

Gaminiai iš vielos

Galimybės

Mes esame įvairių rūšių vielos gaminių ir visų su lankstyta viela susijusių ruošinių gamintojas. Dirbame moderniomis robotizuotomis 3D vielos lankstymo mašinomis, tai leidžia pasiekti precizišką gaminių tikslumą, garantuoja didelę gaminių įvairovę. Naudojamos tik aukščiausios kokybės skandinaviškos žaliavos. Iš lankstytos vielos galime pagaminti įvairius gaminius pagal kliento poreikį.

Vielos Lankstymas

Vielos lankstymas vykdomas automatizuotų CNC staklių, skirtų lenkti nuo 2 mm. iki 8 mm. diametro vielą. Dirbant pilnai automatizuotomis staklėmis su 3D vaizdiniu grafiniu programavimu, išgaunamas preciziškai tikslus lenktos vielos gaminys. Moderni įranga užtikrina didelį našumą, tai leidžia atlikti serijinius didelių kiekių užsakymus, tuo pačiu lengvai perprogramuojant robotizuotą įrangą, įgyvendinami ir individualūs vienetiniai užsakymai pagal mūsų klientų poreikius ir lūkesčius.

Gamyboje naudojame tik aukščiausios kokybės skandinaviškas žaliavas:  EN 16120, EN 10021, EN 10244-2, EN 10277, EN 1027.

Šiuo metu vielos lankstymas vykdomas:

plieninė viela, skersmuo nuo 2 mm. iki 8 mm. diametro,

nerūdijančio plieno viela, skersmuo nuo 3 mm. iki 8 mm. diametro.

Galimi šie gaminių iš lenktos vielos padengimo būdai: karštas ir šaltas cinkavimas, chromavimas, nikeliavimas, miltelinis dažymas bei polietileninis padengimas.

Pagal kliento poreikį, lenktos vielos gaminiai ar ruošiniai gali būti komplektuojami su lenkto vamzdžio ar lakštinio metalo detalėmis, ratukais ar kita kliento pageidaujama aksesorika.

Vielos lankstymas atliekamas CNC lenkimo staklėmis, kurių valdymas ir programavimas vykdomas pilnai automatizuotai, lengvai keičiama lenkiamos vielos žaliava, suprogramuojamas norimo gaminio brėžinys, kuris lieka įrangos duomenų bazėje. Todėl pastovūs ar pasikartojantys užsakymai yra įvykdomi be papildomo pasiruošimo. Gaminame įvairaus dydžio lenktos vielos gaminių partijas tiek dideliais kiekiais, tiek lengvai išpildome ir vienetinius užsakymus. Vielos lankstymas atliekamas pagal kliento brėžinį arba atsiųstą pavyzdį arba reikiamos detalės variantą pasiūlysime mes.

Lenktos vielos ruošiniai lengvai pritaikomi ir plačiai naudojami tiek kaip galutinis produktas: išpardavimo krepšiai, prekybiniai stovai ar vielinės lentynos, tiek kaip ruošinys integruojamas į techniką, buitinius prietaisus:  įvairios lentynos ir grotelės, kabliukai, gnybtai, tvirtinimo detalės ir kita. Lenktos vielos ruošiniai plačiai naudojami ir interjere: šviestuvų gaubtai, žvakidės, baro ir kitos paskirties kėdės, konsolės, staliukai ir daugybė kitų gaminių. Vielos ruošinių asortimentas nuolat plečiamas pritaikant vielos lankstymo galimybes pagal klientų poreikius ir rinkos tendencijas, kreipkitės ir rasime geriausią sprendimą Jums!

lt_LTLithuanian
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close

Creative solutions by professional designers

(229) 555-0109

(229) 555-2872

2972 Westheimer Rd. Santa

Ana, Illinois 85486

contact@example.com

© kitchor 2022, All Rights Reserved.