en_ENEnglish

inmetala.lt

Bendradarbiaujant, su stelažų sistemų lyderiais atliekame kruopščią kliento poreikių analizę daug dėmesio skirdami parenkant individualius sprendimus ir užtikrinant aukščiausia diegiamos įrangos kokybę. Siūlome sprendimus pritaikytus konteineriams, padėklams, dėžėms ir didelių gabaritų prekėms saugoti, užtikrinant, kad visos prekės ir produktai būtų saugiai laikomi ir tinkami patogiai naudoti. Siūlome visapusišką sprendimą, parenkant Jūsų poreikius atitinkančio dydžio dalinai ar visiškai automatizuotą stelažų sistemą. Pateikiame optimalius stelažų išdėstymo sprendimus, kurie bus pritaikyti konkretiems poreikiams ir padidins sandėlio talpumą, o kintant poreikiams galės būti papildomai plečiami.

MEZZANINE konstrukcijos

Daugiaaukščiai stelažai ir platformos

Tai sandėliavimo stelažų sistema skirta krovinių saugojimui, kai reikia maksimaliai išnaudoti sandėliavimo plotą. Platformų pagalba galima lengvai sumontuoti daugiaaukštę sandėliavimo konstrukciją nevykdant statybos darbų. Mezzanine konstrukcijos pasižymi dideliu stabilumu, virš esamo sandėliavimo ploto sukuriamas papildomso sandėliavimo, administracinės, gamybinės ar kitos paskirties patalpos. Platformų sistemos pakopos tarpusavyje sujungiamos kopėčiomis, laiptais, keltuvais, o tarpai tarp kolonų leidžia lengvai dirbti ir judėti, patogiai naudoti sandėliavimo techniką.

Tradiciniai euro padėklų

Paletiniai stelažai

Standartinis europadėklų stelažų konstrukcijų aukštis siekia iki 14 metrų. Tai dažniausiai naudojamas, efektyvus sandėliavimo būdas, leidžiantis sandėliuoti įvairaus dydžio ir svorio prekes, laikomas ant euro palečių ar kitų padėklų Tradiciniai euro padėklų sandėliavimo stelažai tinka ir nedidelio ploto sandėliams, ir didžiausiems logistikos centrams. Šie universalūs stelažai leidžia sandėliuojant didelį plataus asortimento bei greito apyvartumo prekių kiekį bei sudaro universalią sistemą, leidžiančią nekliudomai prieiti ir pasiekti bet kurį padėklą. Euro padėklų sandėliavimo stelažai pasižymi ypač lengvu montažu yra lengvai sumontuojami ir permontuojami. Nepriklausomai nuo sandėliavimo patalpų ar sandėliuojamos produkcijos, stelažus lengva pritaikyti individualiems poreikiams, pasirenkant patogų stovų aukštį ar tarpus tarp lentynų.

Stelažai ilgoms prekėms

Konsoliniai stelažai

Stelažai skirti didelių gabaritų prekių sandėliavimui – metalo strypams, plokštėms, vamzdžiams ar kitiems nestandartinių gabaritų gaminiams. Konsoliniuose stelažuose metu galima sandėliuoti skirtingų ilgių prekes. Konsoliniai stelažai gali būti vienpusiai arba dvipusiai su skirtingais sandėliavimo lygių išdėstymais. Stelažai gali būti pailginami, lengvai pritaikomas prie kintančio asortimento, tiesioginis priėjimas prie visų prekių. Konsoliniai stelažai pat tinka naudoti ir lauko sąlygomis.

Gravitaciniai stelažai

Stelažai

Gravitaciniai paletiniai stelažai – tai stelažų sistema, kuri dažniausiai naudojama FMCG produktų sandėliavimui ir esant dideliam prekių apyvartumui – kosmetikos, farmacijos pramonėje. Tai tunelinė sandėliavimo sistema, veikianti FIFO (First in First out) principu. Šią sistemą rekomenduojama montuoti sandėliuose, kuriuose reikia perkelti didelį kiekį identiškų padėklų – vienoje stelažų pusėje padėklai pakraunami, o kitoje iškraunami.

Sandėliavimo sistema puikiai optimizuoja sandėlio plotą, sandėliavimo ploto išnaudojimas gali siekti iki 80% viso sandėlio ploto. Naudojant gravitacinių stelažų sistemą: optimaliai išnaudojamas sandėlio tūris, vykdomas prekių padavimo ir išėmimo funkcijų atskyrimas, taupomi laiko resursai padėklų padėjimui ir išėmimui, prekių galiojimo datų ir gamybos serijų stebėjimas. Gravitaciniai stelažai tinkami naudoti šaldymo kamerose.

„Drive-in“ arba „Drive-through"

Įvažiuojami stelažai

Šios sistemos stelažai montuojami kai yra poreikis sandėliuoti didelius padėklų kiekius, maksimaliai išnaudojant sandėliavimo plotus be jokių tarpų tarp jų, užtikrinant prieigą prie sandėliavimo produkcijos. Įvažiuojami stelažai yra dviejų tipų: įvažiuojamieji „Drive-in“ ir apvažiuojamieji „Drive-through“.
Įvažiuojamoji stelažų sistema „Drive-in“ tinkama darbui (LIFO) metodu, kai pirmas patalpintas padėklas iškraunamas paskutinis, todėl ši sistema labiau tinkama vienos rūšies prekėms ir jų ilgesniam sandėliavimui.

Apvažiuojamoji (Drive-through) sistema pritaikyta darbui (FIFO) metodu, kai pirmas patalpintas padėklas iškraunamas pirmiausia. Padėklai talpinami ir stumiami gilyn tuneliu, o kitoje pusėje iškraunami. Tai rekomenduojama įmonėms, kurių prekių ar krovinių apyvarta greita.

Šios stelažų sistemos yra aptarnaujamos tik sandėliavimo technikos pagalba. Stelažų sistemoje gali būti naudojamas elektrinis padėklų vežimėlis (Shutle), kuris stelažo sekcijoje savarankiškai transportuoja paletę. Papildomos stelažų apsaugos padeda sandėliavimo technikai judėti tinkama kryptimi ir apsaugo pačią sandėliavimo įrangą nuo tiesioginių technikos smūgių.

Stelažai

Archyviniai stelažai

Lengvos konstrukcijos stelažai skirti byloms ir dėžėms laikyti, prekių sandėliui kai prekės sandėliuojamos be padėklų. Archyviniai stelažai yra komplektuojami ant mobilaus pagrindo sistemos, kuri leidžia stelažus padaryti patogiai prieinamais, mobiliais ir efektyviai išnaudojant sandėliavimo ar archyvavimo patalpas, paliekant minimalius praėjimo koridorius. Archyvinių stelažų eiles patogu valdyti, dėl unikalios pavaros konstrukcijos stelažų eiles itin lengva perstūminėti reikiamoje vietoje ir pasiekti reikiamus dokumentus ar prekes. Idealus sprendimas, kai reikia taupyti vietą ir užtikrinant galimybę greitai pasiekti dokumentus ar prekes.

Archyvinių stelažų naudojimas leidžia sutaupyti iki 60-70% sandėlio patalpų, neprarandant galimybės prieiti prie bet kurios stelažo vietos lentynoje. Archyviniai stelažai plačiai naudojami bibliotekose, buhalterijos skyriuose, projektavimo įmonėse, bankuose, ligoninėse ir kitose įstaigose, kuriose yra didelis kiekis saugomų dokumentų, taip pat archyviniai stelažai yra montuojami sandėliuose kai sandėliuojamas didelis kiekis prekių be palečių.

stelažai

Lengvieji lentyniniai stelažai

Lengvieji lentyniniai stelažai yra populiariausi sandėliuojant smulkias, skirtingų gabaritų prekias, smulkius krovinius, stelažai yra skirti sandėliavimui rankiniu būdu. Dėl savo universalios konstrukcijos bei patrauklaus dizaino lentyniniai lengvieji stelažai yra naudojami labai lanksčiai ir plačiai: kaip archyviniai skiriami įvairiai dokumentacijai ofisuose, mažuose sandėliuose, prekybinėse vietose ekspozicijai pristatyti, automašinų servisuose smulkios produkcijos sandėliavimui bei padangų eksponavimui ar sandėliavimui, drabužių pakabinimui ir demonstravimui, buityje įsirengiant sandėliavimo lentynas.

Lentyninius lengvuosius stelažus lengvai galima išardyti, permontuoti prijungti ar nuimti papildomas lentynas, plečiant ar siaurinant sandėliavimo plotą.

Stelažai

Stelažų apsaugos

Stelažų apsaugos tai būtinas sprendimas apsaugantis stelažus nuo mechaninių apgadinimų, planuojant išlaidas tai būtina investicija, kurios pagalba bus mažinami kaštai sandėlio  grindų remonto išlaidomis ar stelažų stovų keitimui. Papildomos stelažų apsaugos padeda sandėliavimo technikai judėti tinkama kryptimi ir apsaugo pačią sandėliavimo įrangą nuo tiesioginių technikos smūgių, kuri yra neišvengiama.

Projektuojame ne tik naujus sandėliavimo plotus, tačiau siūlome sprendimus, kuriuos galima komplektuoti su kliento jau turima įranga, atsiradus poreikiui atnaujinti ar plėsti sandėliavimo plotą. Galimybių pasiūla nuolat atnaujinama, kad atitiktų kintančius rinkos poreikius ir  mūsų klientų reikalavimus. Siūlome visapusišką sprendimą – poreikius tenkinančias pusiau ar visiškai automalizuotas stelažų sistemas kartu su tinkančia sandėlio valdymo sistema, pagal Jūsų poreikį nuo lūkesčių išsiaiškinimo iki pilno įrangos įdiegimo ir personalo mokymų.

Dėl detalios informacijos, konkretaus būtent Jums tinkančio pasiūlymo, kreipkitės kestutis@inmetala.lt arba +370 610 22419 

lt_LTLithuanian
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close

Creative solutions by professional designers

(229) 555-0109

(229) 555-2872

2972 Westheimer Rd. Santa

Ana, Illinois 85486

contact@example.com

© kitchor 2022, All Rights Reserved.