en_ENEnglish

inmetala.lt

Įranga

Prekybinės lentynos, lentynų sistemos

Dirbame su didžiausiais prekybinės įrangos gamintojais Europoje, dėka plataus siūlomos prekybinės įrangos asortimento ir turimų savo gamybos pajėgumų, įgyvendiname skirtingus klientų poreikius atitinkančius projektus. Projektuojame ne tik naujas prekybos vietas, tačiau siūlome ir prekybos įrangą, kurią galima sukomplektuoti su kliento jau turima įranga, o atsiradus poreikiui atnaujinti ar plėsti prekybos plotą.

Prekybinės lentynos padeda tinkamai prezentuoti produkciją, užtikrinti gerą jos matomumą optimaliai išnaudojant prekybinį plotą, turi didelį kartu komplektuojamos prekybinės aksesorikos asortimentą, kurio dėka prekybinės lentynos sistemos turi daug prekių eksponavimo variantų, lengvai montuojamos, komplektuojamos ir transformuojamos, patvarios apkrovai, atsparios aplinkos poveikiui, tinkančios sąlyčiui su maistu.

ĮRANGA

Vienpusės ir dvipusės pastatomos prekybinės lentynos

Siūlomos vienpusės ir dvipusės prekybinės lentynos yra lengvai montuojamos bei permontuojamos pasikeitus eksponuojamų prekių asortimentui ar esant kitam poreikiui. Vienpusės prekybinės lentynos gali būti atskirai stovinčios arba tvirtinamos prie sienų, dvipusės lentynos leidžia eksponuoti prekes iš abiejų stovo pusių bei šonų. Dvipusės prekybos lentynos yra puikus pasirinkimas  esant poreikiui eksponuoti vienos rūšies ar specialių pasiūlymų prekes  bei esant ribotam prekybos plotui. Esant didesniam plotui prekybos plotui ar norint įdomesnio išdėstymo – dvipusės prekybinės lentynos gali būti statomos/jungiamos kampu. Siūlomos vienpusės ir dvipusės prekybinės lentynos be pado, sustiprintos su priekiniu stovu, su LED apšvietimu.

Prekybinės lentynos padeda tinkamai prezentuoti produkciją, užtikrinti gerą jos matomumą optimaliai išnaudojant prekybinį plotą, lengvai montuojamos, komplektuojamos ir transformuojamos, patvarios apkrovai, atsparios aplinkos poveikiui, tinkančios sąlyčiui su maistu.

Standartinis lentynų gylis nuo 200 mm. iki 770 mm., žingsnis  – 50-100 mm.

Įranga

Prekybinės lentynos su perforuota, tinkline, LMDP nugarėle ar eurosienele

Prekybinės lentynos su eurosienele, perforuota arba tinkline nugarėle – padeda tinkamai pristatyti produkciją, užtikrinti gerą jos matomumą optimaliai išnaudojant prekybinį plotą, turi didelį kartu komplektuojamos prekybinės aksesorikos asortimentą, kurio dėka prekybinės lentynos turi daug prekių eksponavimo variantų. Šios prekybinės lentynos komplektuojamos su įvairiais kabliukais, laikikliais, skirtos smulkesnėms prekių grupėms eksponuoti.

ĮRANGA

Lentynos integruotos į sandėliavimo stelažą "DYI" parduotuvėms

Prekybinės lentynos integruotos į sandėliavimo sistemų konstrukcijas. Šios prekybinės lentynų sistemos pritaikytos DIY parduotuvėms. Siūlomi padėklų stelažai, stelažai su integracija, konsoliniais ir išoriniais stelažais bei konstrukcijomis pritaikytomis konkrečioms spec. zonoms. Taip pat siūlomos kelių lygių integruotų lentynų struktūros.

Įranga

Prekybinės lentynos duonos gaminiams

Siūlomos specialios prekybinės lentynos duonos gaminiams. Lentynos duonos gaminiams gali būti pritaikytos tiek dideliems prekybos centrams tiek mažoms prekybos vietoms. Duonos gaminiams eksponuoti ir laikyti metalinės lentynos derinamos su medžio lentynomis ir/ar medžio, plastiko detalėmis. Visos medžiagos yra tinkamos sąlyčiui su maistu. Šios lentynos turi specialų pasvirimą, gali būti komplektuojamos su biriems, sveriamiems produktams pritaikytais skyriais/krepšiais. Lengvai pritaikomi ir komplektuojama aksesorika tokia, kaip maišelių, pirštinių laikikliai, skirtukai, plastikiniai dangteliai ir kt.

ĮRANGA

Prekybinės lentynos vaisiams ir daržovėms

Prekiaujame plačiu asortimentu prekybinių lentynų pritaikytų vaisiams ir daržovėms eksponuoti ir laikyti. Šios prekybinės lentynos gali būti išdėstomos ir montuojamos kaip salos, salos su galiniais stendais bei kaip vienpusės ar dvipusės lentynos. Lentynos derinamos su medžio imitacijos detalėmis, sukuriant natūralumo, ekologiškumo įspūdį bei užtikrinant dailų skyriaus dizainą. Prekybinės lentynos komplektuojamos prie jau turimos kliento įrangos, esant poreikiui plėsti skyrių.

Įranga

Prekybinės lentynos alkoholiui

Tai specialios prekybinės lentynos pritaikytos alkoholio prekėms eksponuoti ir laikyti. Alkoholiui skirtų lentynų asortimentas labai įvairus, todėl gali būti pritaikomas mažose specializuotose parduotuvėlėse ir didelių prekybos centrų alkoholio skyriuose. Prekybinės lentynos gaminamos tiek standartinės, talpinančios didelį kiekį produkcijos, vizualiai pritaikomos prie viso prekybos centro įrangos bei išskirtinio dizaino aukštesnės kainos produktams. Šios lentynos ir lentynų sistemos, išsiskiria savo dizainu –  derinamos su natūralaus medžio detalėmis, tinklinėmis nugarėlėmis, dažnai dažomos tamsia spalva.

ĮRANGA

Prekybinės lentynos kosmetikos prekėms ir vaistinėms

Specializuojamės įrengiant kosmetikos prekių parduotuves bei vaistines. Įrengimui siūlomos universalios prekybinės lentynos pritaikytos visų tipų prekybos vietoms ir specialios kosmetikos prekėms eksponuoti skirtos lentynos, kurios išsiskiria savo dizainu bei funkcionalumu. Šios lentynos dažnai įrengiamos su LED ekranais, reklaminiais stendais ar specialiu apšvietimu išryškinančiu eksponuojamas prekes.  Pasitelkdami specialias ir patentuotas technologijas, patyrusius apšvietimo produktų gamybos partnerius, galime užtikrinti ilgaamžį ir efektyvų įrengtos sistemos veikimą, prisiimdami atsakomybę už atliktus darbus. Sprendimai parenkami individualiai kiekvienam projektui, atsižvelgiant į kliento poreikius, eksponuojamų prekių grupes, patalpų dydį bei poreikį eksponavimui.

Prekybinės lentynos yra lengvai surenkamos, o pasikeitus poreikiui lentynų sistema gali būti lengvai demontuojama ir perkeliama į kitą vietą, atsižvelgus į prekių asortimento pasikeitimus ir poreikį. Siūlomos prekybinių lentynų sistemos pasižymi patraukliu dizainu, yra praktiškos ir lengvai pritaikomos eksponavimo ir sandėliavimo poreikiams.

Įranga

Prekybinės lentynos rūbų ir avalynės parduotuvėms

Siūlomos modernaus dizaino ir funkcionalumo prekybinės lentynos ir įranga aprangos, avalynės aksesuarų parduotuvėms. Tai modulinės struktūros dizainas, kurio dėka lentynos, kabyklos, stovai ir kita įranga yra lanksčiai komplektuojama ir pritaikoma prie mažmeninės prekybos objekto poreikių, jo dydžio ar kintančios pasiūlos. Puikiai apgalvota, subtili ir lengva lentynų, kabyklų ir kitos prekybinės įrangos konstrukcija puikiai derinama prie minimalistinio interjero dizaino tendencijų, neužgožia eksponuojamų prekių. Prekybinė įranga pagaminta derinant modernius metalo rėmus su laminuota plokšte ar natūraliu medžiu, pritaikant akcentinį apšvietimą.

ĮRANGA

Ovalios prekybinės lentynos

Ovalios prekybinės lentynos padeda tinkamai prezentuoti produkciją, užtikrinti gerą jos matomumą optimaliai išnaudojant prekybinį plotą. Šios prekybinės lentynos yra išskirtinio dizaino, todėl gali atlikti prekybinės salos funkciją. Puikiai tinka ne tik vieno asortimento prekėms eksponuoti. Ovalios prekybinės lentynos gali būti su eurosienele, tinkline arba standartine lygia arba perforuota nugarėle. Taip pat pagal poreikį galima derinti metalines, stiklines lentynas, lentynų bortelius, kabliukus, skirtukus. Galimas spalvų pasirinkimas.

Įranga

Prekybinės lentynos virš pastatomų šaldytuvų

Naujas, funkcionalus gaminys – prekybinės lentynos ir krepšiai komplektuojami virš prekybinių šaldymo vitrinų. O panaudojant specialiai tam sukurtą bazę, galime turėti ypač patogų variantą šaldiklių atžvilgiu.

Išskirtinio dizaino, funkcionalios lentynos, prekybinės lentynos priderinamos ir komplektuojamos su kliento jau turima prekybine įranga.

ĮRANGA

Prekybinės lentynos namų apyvokos prekėms, knygynams, interjero parduotuvėms

Modernaus dizaino, funkcionalios prekybinės lentynos, stovai, pardavimo stalai įvairioms prekių grupėms. Prekybinės lentynos, stovai, stalai gali būti komplektuojami renkantis iš standartinių gaminių. Prekybinė įranga pagaminta derinat modernius metalo rėmus bei laminuotą plokštę. Prekybinės lentynos puikiai dera buities prekių parduotuvėse, interjero dizaino parduotuvėse, knygynuose, butikuose. Galimas platus prekybinių lentynų spalvų pasirinkimas, priderinant dekoratyvias, tinklines nugarėles, krepšelius reguliuojamu dugnu, dekoratyvius metalo elementus. Šios prekybinės lentynos lengvai pritaikomos prekių eksponavimui parodose, montuojant lentynas su akcentiniu apšvietimu.

Įranga

Prekybinės lentynos priekasio zonai, lentynų aksesorika

Siūlomas platus pasirinkimas integruojamų ir laisvai pastatomų priekasio zonos lentynų. Lentynų stovai komplektuojami su vieliniais krepšiais, metalinėmis ar kitomis lentynomis. Galimas platus spalvų pasirinkimas. Visos prekybinės lentynos priderinamos ir komplektuojamos su kliento jau turima prekybine įranga.

Atliekame prekybos plotų projektavimą, atsižvelgiant į kliento poreikius, esamą prekybos plotą ir reikiamą eksponuoti produkciją, padedame parinkti naują prekybinės įrangos sistemą taip, kad naujos prekybinės lentynos derėtų ir papildytų jau turimą kliento prekybinę įrangą. Atliekame lentynų sistemos montažą ir demontažą.

Gaminių asortimentas nuolat derinamas ir papildomas, kad atitiktų kintančius rinkos poreikius ir mūsų klientų reikalavimus. Dėl detalios informacijos, konkretaus būtent Jums tinkančio pasiūlymo, kreipkitės į mūsų komandą.

lt_LTLithuanian
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close

Creative solutions by professional designers

(229) 555-0109

(229) 555-2872

2972 Westheimer Rd. Santa

Ana, Illinois 85486

contact@example.com

© kitchor 2022, All Rights Reserved.