en_ENEnglish

inmetala.lt

Kvalifikuotos gamybos komandos ir naujausios robotizuotos įrangos dėka galime pasiūlyti platų prekybinės įrangos priedų asortimentą iš vielos. Naudodami 3D vielos lankstymo įrangą ir aukščiausios kokybės medžiagas gaminame prekybinės įrangos priedus iš vielos  tokius kaip: vielinės lentynos, lentynų pertvarėlės, įvairūs laikikliai ir kabliukai, vieliniai krepšiai, prekybiniai stovai prekių eksponavimui ar išpardavimui. Visi lenktos vielos gaminiai yra lengvai suderinami su kliento turima prekybine įranga. Gaminiai iš vielos tinka sąlyčiui su maistu ir plačiai naudojami maisto prekių parduotuvėse.

Pagal kliento poreikį, lankstytos vielos gaminiai gali būti kompletuojami su vamzdžių ir lakštinio metalo detalėmis, ratukais ar kt. bei suderinami su jau turima kliento prekybine įranga. Gaminami standartiniai vielos gaminiai užsakomi dideliais kiekiais, taip pat išpildome ir įvairius vienetinius individualius užsakymus iš vielos pagal kliento poreikį.

laikikliai Iš Vielos

Kabliukai, laikikliai

Iš vielos gaminame įvairius prekybinės įrangos kabliukus skirtus įkabinimui į perforuotą sienelę, MDF sienelę ar ant skersinio. Taip pat gaminami įvairiūs nestandartiniai vielos gaminiai: kabliukai-laikikliai reklaminėms iškaboms tvirtinti bei kabliukai-laikikliai prekybinei įrangai, kurie skirti kamuoliams, lygintuvams ar kitoms specializuotoms prekėms eksponuoti.

Krepšiai Iš Vielos

Vieliniai krepšiai

Mūsų iš lenktos vielos gaminamos vielinės lentynos yra vienas populiariausių gaminių, plačiai pritaikomos ir naudojamos tiek prekėms eksponuoti tiek sandėliuoti. Iš vielos gaminamos vielos lentynos lengvai komplektuojamos su standartine prekybos įranga, tinka sąlyčiui su maistu, todėl yra plačiai naudojamos maisto prekių parduotuvėse, integruojant į prekybinę įrangą. Vielos gaminiai milteliniu būdu gali būti dažomi kliento pageidaujama spalva. Iš vielos gaminame į standartinę prekybos įrangą integruojamas lentynas bei nestandartinių dydžių vielines lentynas pagal užsakovo poreikius. 

lentynos Iš Vielos

Vielinės lentynos

Mūsų gaminamos vielos lentynos yra vienas populiariausių gaminių, plačiai pritaikomos ir naudojamos tiek prekėms eksponuoti tiek sandėliuoti. Gaminamos vielos lentynos lengvai komplektuojamos su standartine prekybine įranga. Taip pat gaminamos nestandartinių dydžių vielinės lentynos pagal užsakovo poreikius. 

grotelės Iš Vielos

Vielinės pertvarėlės ir grotelės

Iš vielos gaminamos įvairios vielos pertvarėlės ir grotelės prekybinei įrangai, kurių pagalba lentynoje atskiriamos prekės. Vielinės pertvarėlės ir grotelės Šie vielos gaminiai yra lengvai suderinami su kliento turima prekybine įranga, tinka sąlyčiui su maistu, todėl yra plačiai naudojamos maisto prekių parduotuvėse, integruojant į prekybinę įrangą. Gaminamos ir standartinę prekybos įrangą integruojamos pertvarėlės ir grotelės, ir nestandartinių dydžių pagal užsakovo poreikius. 

 

Stovai Iš Vielos

Stovai prekybai

Modernios įrangos pagalba galime pagaminti įvairius gaminius iš lenktos vielos. Komplektuojant lenktą vielą ir  lankstyto vamzdžio elementus, gaminame specializuotus stovus prekybai, kurie gali būti įvairių formų, dydžių ir aukščių. Iš vielos gaminami tokie specializuoti stovai prekybai kaip: prekybiniai stovai akiniams, spaudai, avalynei, sporto inventoriui ir t.t. 

en_USEnglish
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close

Creative solutions by professional designers

(229) 555-0109

(229) 555-2872

2972 Westheimer Rd. Santa

Ana, Illinois 85486

contact@example.com

© kitchor 2022, All Rights Reserved.