en_ENEnglish

inmetala.lt

Įranga

Šaldymo vitrinos

Šaldymo vitrinos yra neatsiejama kiekvienos maisto prekių parduotuvės prekybinės įrangos dalis. Priklausomai nuo prekių rūšies, maistinių savybių, tūrio, galiojimo laiko šaldymo vitrinos skiriasi savo techniniais parametrais ir paskirtimi. Norintiems įsigyti šaldymo vitrinas parduotuvėms siūlome išsamias konsultacijas ir patikrintą geriausių Europos gamintojų įrangą.

Siūlomos šios šaldymo vitrinų rūšys: šaldytuvai vitrinos, šaldymo priesieniai, šaldymo salos, konditerinės vitrinos, šaldymo agregatai, šaldymo kameros.

Šaldikliai yra nepamainoma įranga dideliam šaldytos produkcijos kiekiui eksponuoti, kuri tuo pačiu metu užtikrina ir puikų prekių eksponavimą, laikymą ir matomumą. Šaldymo vitrina gali būti skirtingų aukščių ir dydžių, tai ir vertikalūs šaldikliai su durimis, šaldymo spintelės, šaldymo salos, konditerinės vitrinos, minusinės temperatūros šaldytuvas-vitrina.

Projektuojant, šaldytuvai vitrinos parduotuvėms gali būti jungiami eilėmis ar į prekybines salas, komplektuojant su galiniais korpusais. Šaldymo vitrinos gali palaikyti temperatūrą nuo -6 (šaldytos prekės) iki + 10 (konditerinės vitrinos), būti skirtingų aukščių, tūrio, tarnaujančios kaip savitarnos vitrinos ir aptarnaujamos pardavėjo. Savitarnos šaldymo vitrinos yra puikus pasirinkimas šviežiems maisto produktams, tokiems kaip mėsa ir žuvis, sūris ir pieno produktai, salotos ir paruošti maisto pusgaminiai, eksponuoti.

Platus šaldymo vitrinos priedų pasirinkimas leidžia maisto prekių parduotuvei estetiškai pateikti produktus, užtikrina reikiamas laikymo sąlygas, o ergonomiškas prekybinių vitrinų dizainas užtikrina paprastą produktų papildymą ir patogų naudojimą. Žemo stiklo savitarnos šaldymo vitrinų modeliai puikiai tinka fasuotiems patiekalams bei papildo prekybos centruose esančias aptarnavimo vitrinų linijas ar salas.

Šaldymo priesieniai tai didelės talpos prekybiniai vitrininiai šaldytuvai maisto prekių parduotuvėms ir prekybos centrams, kurie yra skirti savitarnai. Tai pats populiariausias pasirinkimas maisto produktų eksponavimui ir laikymui parduotuvėse. Šaldymo priesieniai puikiai tinka plačiam produktų asortimentui, puikiai eksponuoja maisto produktus keliuose lygmenyse ir kartu garantuoja tolygų šaldymą visoje ekspozicijos erdvėje. Šiuolaikinės kokybiškos, patikimų prekybinės įrangos gamintojų šaldikliai vitrinos užtikrina ne tik patrauklų prekių eksponavimą bet garantuoja ir didelį energijos vartojimo efektyvumą. Skirtingi šaldymo vitrinos parduotuvėms modeliai leidžia pasirinkti geriausią variantą, pritaikant prie kliento parduotuvės koncepcijos, dydžio ir asortimento.

Siūlomi šaldymo agregatai, kurie skirti produktams saugoti, atšaldyti, palaipsniui užšaldyti ar staigiai užšaldyti. Tokie šaldymo agregatai naudojami mėsos, pieno produktų gaminių bei pusgaminių gamintojų veikloje, mėsos ir žuvies perdirbimo įmonėse, maisto produktų sandėliuose, farmacijos įmonėse. Šaldymo agregatai veikia naudojant juose įvairius šaldymo agentus, pasižymi dideliu darbinės temperatūros bei šalčio gaminimo intervalu.

InMetala prekiauja patikimų gamintojų šaldymo kameromis minusinės temperatūros patalpoms įrengti. Svarbiausias šaldymo kamerų elementas tai durys ir vartai, kurių pasirinkta konstrukcija turės įtakos šiluminei izoliacijai ir būsimoms sąnaudoms. Prieš projektuojant šaldomąsias patalpas rekomenduojame kreiptis, tam, kad būtų įvertinti visi techniniai ir funkciniai niuansai bei parinktas optimaliausias variantas.

Dirbame su didžiausiais prekybinės įrangos gamintojais Europoje, todėl dėka plataus siūlomos prekybinės įrangos asortimento padėsime rasti geriausią prekybinės šaldymo įrangos parduotuvėms išdėstymo variantą.

Gaminių asortimentas nuolat derinamas ir papildomas, kad atitiktų kintančius rinkos poreikius ir mūsų klientų reikalavimus. Dėl detalios informacijos, konkretaus būtent Jums tinkančio pasiūlymo, kreipkitės į mūsų komandą.

en_USEnglish
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close

Creative solutions by professional designers

(229) 555-0109

(229) 555-2872

2972 Westheimer Rd. Santa

Ana, Illinois 85486

contact@example.com

© kitchor 2022, All Rights Reserved.